Program do księgowości wFirma umożliwia prowadzenie KPiR online, rejestrów VAT oraz ewidencji przychodów dla ryczałtowców. Program pozwala na księgowanie na kilka różnych sposobów, zależnych od umiejętności użytkownika i tego, jak złożona jest księgowość w Twojej firmie. Dzięki swojemu prostemu i intuicyjnemu menu program znacząco ułatwia prowadzenie codziennych spraw. Funkcja tworzenia zadań zintegrowanych z kalendarzem przypomni Ci o ważnych terminach.

Co daje program do fakturowania online?

Program do fakturowania online umożliwia dodawanie faktur w formie zdjęcia, pliku lub skanu i to wszystko za pomocą kilku kliknięć. Dzięki wsparciu OCR program pozwala na automatyczne księgowanie dokumentów. WFirma umożliwia wystawianie każdego rodzaju faktur, wyliczanie podatków, automatyczne generowanie KPiR, rejestrów i deklaracji VAT oraz PIT jak również rozliczenia z ZUS. W prosty sposób wyślesz e‑deklaracje oraz raporty JPK_V7, dzięki integracji z MF i e‑ZUS. Rozliczenia dostępne są 24h/dobę – wystarczy tylko komputer z dostępem do Internetu! 

Co więcej?

Dodatkowo zapewniamy bezpłatne aktualizacje systemu i bezpieczeństwo informacji. System jest zgodny z wymogami RODO. Do tego zespół ekspertów jest zawsze do Twojej dyspozycji.