Założenie sklepu internetowego i jego prowadzenie to spore wyzwanie. Dlatego już na początku warto zastanowić się nad odpowiednim oprogramowaniem, które znacznie ułatwi i usprawni zarządzanie własnym sklepem. Jednym z dostępnych na rynku rozwiązań jest rozwiązanie jakie oferuje platforma e-commerce - IAI Shop.

IAI Shop - czym jest?

IAI-Shop.com to system umożliwiający prowadzenie własnego sklepu internetowego.  

Na rynku jest od 2000 roku i od tej pory nieustannie dba o rozwój swojego narzędzia. Posiada on liczne funkcje gotowe do wykorzystania w sklepie, a z usług IAI-Shop korzysta obecnie ponad 3 000 sklepów różnej wielkości i reprezentujących przedstawicieli wielu różnorodnych branż.

IAI Shop - kluczowe korzyści

To co zwraca szczególną uwagę na  IAI Shop to bez wątpienia możliwość wsparcia ekspertów w zakresie prowadzenia zarówno sklepu jak i sprzedaży w internecie. Bezpieczeństwo systemu dzięki administratorom czuwającym 24 godz na dobę to gwarancja sprawnego funkcjonowania sklepów, a tak profesjonalna opieka i wsparcie to cenne wartości szczególnie dla startujących z własnym sklepem online.

Istotnym usprawnieniem do prowadzenia e-sklepu jest połączenie go z systemem księgowości online. Zaledwie kilka kliknięć wystarczy, aby zaimportować dane ze sklepu do systemu księgowego wFirma.pl. Taka integracja pozwala na wymianę danych,  jednocześnie usprawniając zarządzanie swoim biznesem. Gotowe dane i możliwość dokonywania na nich  operacji dzięki narzędziom do fakturowania, księgowości, zarządzania magazynem oraz CRM to komfort pracy, na który warto zwrócić szczególną uwagę myśląc o uruchomieniu własnego sklepu online.

 Zobacz też:

Badania lekarskie pracowników

Karta ewidencji czasu pracy

Kalkulator umowa o pracę